جزئیات خبر

سهامداران از معاملات اعتباری بپرهیزند

سهامداران از معاملات اعتباری بپرهیزند

به گزارش بورس نیوز، روزهای سبز بورس تهران ادامه دارد و شاخص کل از محدوده ۳۳۰ هزار واحد عبور کرده است. جذابیت بازار سرمایه در چند ماه اخیر آنقدر بوده که بسیاری از اشخاصی که آشنایی با این بازار ندارند نیز مشتری این بازار شده‌اند و کارگزاری‌ها هر روز شاهد صف‌های عریض و طویل متقاضیان دریافت کد معاملاتی هستند.

مهدی حیدرزاده مدیرعامل کارگزاری مدبر آسیا در گفتگو با بورس نیوز در خصوص وضعیت بازار سرمایه بیان کرد: اگرچه تجربه سنوات قبل نشان می‌دهد ورود جمعیت کثیری از سهامدارانی که آشنایی با بازار سرمایه ندارند، همراه با ریسک بوده اما؛ با توجه به حجم بالای نقدینگی در کشور و میزان ورود نقدینگی به بازار سرمایه و همچنین رکود بازارهای موازی، به نظر می‌رسد رشد بازار سرمایه فعلا تداوم خواهد داشت.

وی در رابطه با گزینه‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری گفت: شرکت‌هایی که تجدید ارزیابی از محل مازاد تجدید ارزیابی آنها محتمل بوده بعلاوه شرکت‌های سرمایه‌گذاری که کمتر رشد کرده و NAV پایین‌تری دارند و البته شرکت‌هایی که دارایی‌های ثابت با ارزشی دارند، گزینه‌های مناسب‌تری برای سرمایه‌گذاری خواهند بود.

این کارشناس بازار سرمایه در خاتمه تصریح کرد: به سهامداران توصیه می‌شود از معاملات اعتباری بپرهیزند و خریدهای اعتباری برای سهامداران و کارگزاری‌ها، ریسک به همراه خواهد داشت.

دسته بندی : اخبار ،

اطلاعات تماس

تماس 1 : 021-66724001
تماس 2 : 70-66743067-021
فکس : 021-66724003
ایمیل ما : info@dkhobreh.com

دفتر مرکزی

تهران، خیابان حافظ جنوبی، کوچه شهید کامران صالح، کوچه اختر،
پلاک 7، طبقه اول

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 4 عصر (پنج شنبه تعطیل است)

ما را دنبال کنید