جزئیات خبر

بانک تجارت ۸۴ درصد سپرده‌هایش را وام داده است

بانک تجارت ۸۴ درصد سپرده‌هایش را وام داده است

بانک تجارت تازه‌ترین کارنامه عملکرد خود را منتشر کرد. به گزارش تجارت‌نیوز، بانک تجارت که با نماد بورسی «وتجارت» در بازار سرمایه نیز در حال فعالیت بوده، گزارش عملکرد آذر ماه سال جاری را بر روی سایت کدال قرار داد. بانک تجارت در آذر ماه سال جاری بیش از ۹۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که نسبت به ماه قبل ۳۴٫۵ درصد افزایش داشته است. با تسویه ۸۷ هزار میلیارد تومان از وام‌ها و اعطای وام‌های جدید، مانده تسهیلات این بانک در پایان آذر ماه امسال به بیش از ۱۲۴ هزار میلیارد تومان رسید. بانک تجارت معادل ۸۴ درصد سپرده‌ها را به صورت وام پرداخت کرده است. همچنین بانک تجارت در آذر ماه امسال بیشتر از آنکه شاهد خروج سپرده باشد، سپرده جذب کرده است.

 

طی دوره مذکور بانک تجارت در حالی که موفق شده ۳۱۰ هزار میلیارد تومان سپرده جذب کند، حدود ۳۰۵ هزار میلیارد تومان سپرده از دست داده است. در مجموع مانده سپرده‌های بانکی بانک تجارت در پایان آذر ماه امسال به ۱۷۴ هزار میلیارد تومان رسیده است.

میزان درآمد بانک تجارت در آذر ماه از محل وام‌های پرداختی، حدود ۱۸۳ میلیارد تومان بیشتر از میزان سودی است که به سپرده‌گذاران داده است.

بانک تجارت در آذر ماه امسال حدود ۱٫۴ هزار میلیارد تومان به سپرده‌گذاران خود سود پرداخته کرده و از سوی دیگر از محل وام‌های اعطایی بیش از ۱.۶ هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

این بانک طی ۹ماهه نخست امسال از محل وام‌های اعطایی بیش از ۶۵۰ میلیارد تومان درآمد داشته است.
دسته بندی : اخبار ،
کلمات کلیدی : بانک تجارت ،

اطلاعات تماس

تماس : 021-66724001
فکس : 021-66724003
ایمیل ما : info@dkhobreh.com

دفتر مرکزی

تهران، خیابان حافظ جنوبی، کوچه شهید کامران صالح، کوچه اختر،
پلاک 7، طبقه اول

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 4 عصر (پنج شنبه تعطیل است)

ما را دنبال کنید