جزئیات خبر

انتشار ۷۰۰ میلیارد تومان اوراق بدهی تا ماه آینده توسط" ونیکی"

انتشار ۷۰۰ میلیارد تومان اوراق بدهی تا ماه آینده توسط" ونیکی"

نوید رفیعی تبریزی در گفت و گو با خبرنگار بورس امروز، آخرین وضعیت انتشار اوراق بدهی را تشریح کرد و گفت: مقرر شده بود که ۱۵۰۰ میلیارد تومان اوراق بدهی منتشر شود که ۷۰۰ میلیارد تومان آن با همکاری تامین سرمایه امین در مراحل نهایی است. با تائید وثیقه های لازم برای انتشار این اوراق، امیدواریم در آینده ای نزدیک این اوراق منتشر شود.

وی افزود: ۸۰۰ میلیارد تومان باقی مانده از این مقدار را نیز مقرر شد با همکاری شرکت تامین سرمایه کاردان منتشر کنیم که این اوراق هنوز در مراحل اولیه به سر می برد.

مدیر سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری ملی ایران (ونیکی) درباره جزئیات ۸۰۰ میلیارد تومان باقی مانده از اوراق بدهی، توضیح داد: زمانی که شرکت می خواهد اوراق بدهی منتشر کند، در ابتدا لازم است که مصوبه هیئت مدیره را داشته باشد، سپس باید گزارش هایی در این خصوص تهیه شود که این امر بر عهده شرکت های تامین سرمایه است. در حال حاضر شرکت تامین سرمایه کاردان در حال تهیه گزارش ها است که بعد از آن شرکت می تواند اقدامات لازم را برای دریافت موافقت اصولی سازمان بورس انجام دهد.

رفیعی تبریزی ادامه داد: پس از دریافت موافقت اصولی سازمان بورس و اوراق بهادار، مراحل ارائه ضمانت و وثیقه انجام می شود؛ بنابراین در این مرحله باید وثیقه ای را برای سپرده گذاری به سازمان بورس معرفی کنیم.

وی در پایان یادآوری کرد: در حال حاضر شرکت تامین سرمایه کاردان تازه شروع به تهیه گزارش ها کرده است و این پروسه نیاز به زمان دارد زیرا این گزارش ها باید به تصویب بازرس قانونی رسیده و نظرات وی نیز در این گزارش ذکر شود.

دسته بندی : اخبار ،
کلمات کلیدی :

اطلاعات تماس

تماس 1 : 021-66724001
تماس 2 : 70-66743067-021
فکس : 021-66724003
ایمیل ما : info@dkhobreh.com

دفتر مرکزی

تهران، خیابان حافظ جنوبی، کوچه شهید کامران صالح، کوچه اختر،
پلاک 7، طبقه اول

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 3 عصر (پنج شنبه تعطیل است)

ما را دنبال کنید