جزئیات خبر

عرضه اولیه سپیدماکیان

عرضه اولیه سپیدماکیان

به گزارش بورس امروز، تعداد ۱۲۰ میلیون و ۶۰۰ هزار سهم شرکت شرکت سپید ماکیان معادل ۱۵درصد سهام این شرکت، چهار‌‌شنبه(۲۳ تیر) به‌عنوان هفتمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه با نماد معاملاتی «سپید» در بازار دوم بورس تهران عرضه می‌شود.

این میزان سهام در محدوده قیمتی ۱۹۹۰ تا ۲۱۰۰ تومان برای هر سهم و با سهمیه ۱۵۰سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد. همچنین تامین سرمایه تمدن متعهد خرید ۵۰ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه سهام این شرکت است.

گفتنی است تعداد ۹۰ میلیون و ۴۵۰ هزار سهم شرکت شرکت سپید ماکیان در حالی چهار‌شنبه این هفته عرضه اولیه می‌شود که از این تعداد، ۳۰میلیون و ۱۵۰ هزار سهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد ۳۰میلیون و ۱۵۰ هزار سهم این شرکت نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

این گزارش می‌افزاید: شرکت سپید ماکیان از بدو تاسیس تا پایان سال ۷۹ در تولید تخم‌مرغ صنعتی فعالیت می کرد اما از سال ۸۰ با توجه به داشتن نیروی انسانی کارشناس و کارآمد فعالیت به سمت پرورش مرغ مادر نیمچه گوشتی تغییر ساختار یافت. این شرکت ۲۶ آبان سال ۹۳ موفق به دریافت مجوز فعالیت زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ با نام تجاری سمین مرغ شده و درحال تمدید مجوز مربوطه است.

دسته بندی : اخبار ،
کلمات کلیدی :

اطلاعات تماس

تماس 1 : 021-66724001
تماس 2 : 70-66743067-021
فکس : 021-66724003
ایمیل ما : info@dkhobreh.com

دفتر مرکزی

تهران، خیابان حافظ جنوبی، کوچه شهید کامران صالح، کوچه اختر،
پلاک 7، طبقه اول

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 3 عصر (پنج شنبه تعطیل است)

ما را دنبال کنید