جزئیات خبر

فروش مستقیم محصولات "غزر" به مشتریان صادراتی

فروش مستقیم محصولات "غزر" به مشتریان صادراتی

به گزارش بورس نیوز، محسن امینی، مدیرعامل شرکت صنعتی زرماکارون درخصوص فروش به مشتریان صادراتی اظهار کرد: فروش به مشتریان صادراتی به صورت مستقیم توسط خود شرکت صورت می‌گیرد و تنها مبالغ از طرف مشتری به حساب نمایندگان واریز می‌شود.

وی درخصوص پروژه‌محور بودن شرکت صنعتی و پژوهشی شرکت زرکام افزود: به دلیل پروژه‌محور بودن شرکت صنعتی و پژوهشی زرکام و تامین مالی بخشی از هزینه‌های پروژه طبق صورتجلسه فیمابین شرکت زرماکارون و شرکت زرکام و با تایید هیات مدیره تسهیلات بانک ملت با تمام هزینه‌های مربوطه به ان به شرکت زرکام منتقل شد که در قبال انتقال مبلغ تسهیلات تضمین لازم از آن شرکت دریافت شده است.

مدیرعامل شرکت صنعتی زرماکارون با اشاره به اینکه نرخ فروش به شرکت‌های زرنگار پخش همانند نرخ فروش سایر مشتریان بوده بیان کرد: گزارش صورت‌های ملای منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ شرکت زرنگارپخش پایتخت پس از نهایی شدن و اخذ گزارش حسابرسی حداکثر تا تاریخ ۳۱ تیرماه منتشر می‌شود.

وی همچنین، درباره فروش گندم ادامه داد: به دلیل گلوتن پایین موجود در گندم و عدم استفاده آن در فرایند تولید و به دلیل نامرغوب بودن آن با تایید هیات مدیره و قبل از پذیرش شرکت در بورس به قیمت تمام شده به شرکت سمولینای زر فروخته شد.

امینی درخصوص طبقه بندی گروه محصولات گفت: باتوجه به سیاست‌های شرکت طبقه بندی گروه محصولات در صورت‌های مالی ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ با تایید حسابرس شرکت تغییر پیدا کرد.

دسته بندی : اخبار ،
کلمات کلیدی :

اطلاعات تماس

تماس 1 : 021-66724001
تماس 2 : 70-66743067-021
فکس : 021-66724003
ایمیل ما : info@dkhobreh.com

دفتر مرکزی

تهران، خیابان حافظ جنوبی، کوچه شهید کامران صالح، کوچه اختر،
پلاک 7، طبقه اول

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 3 عصر (پنج شنبه تعطیل است)

ما را دنبال کنید