جزئیات خبر

آمادگی "ذوب" برای تامین سازه های فولادی جهت تحقق ساخت یک میلیون مسکن

آمادگی "ذوب" برای تامین سازه های فولادی جهت تحقق ساخت یک میلیون مسکن

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، منصور یزدی زاده در بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران گفت: انواع محصولات فولادی کیفی صنعتی، سازه های مختلف فولادی و تولید انواع ریل مترو و راه آهن و محصولاتی مانند آرک TH۳۶ برای معادن طبق نیاز جامعه و تقاضای بازار، تولید و عرضه شده است.

وی افزود: محصولات فولادی ذوب آهن در بورس به فروش می رسد ولی با کسب مجوز و کمک شرکت های دست اندرکار فروش و توزیع محصولات، درصدد یافتن راهی برای عرضه  مستقیم و پاسخگویی به رفع نیازها و تقاضاهای با مقیاس پایین مردم و تکمیل سبد خرید آنها است. هرچند این کارخانه قدمت دارد ولی با توجه به طرح های توسعه و نوسازی، تمامی قسمت ها به روز شده است .

این مقام مسئول با اشاره به نقش ذوب آهن در تامین سازه های فولادی و برنامه ساخت یک میلیون مسکن در سال توسط دولت ادامه داد: "ذوب" این برنامه را فرصت مناسبی برای توسعه سازه های فولادی می داند و با تمام توان برای تحقق آن تلاش خواهد کرد. با این حال از مسئولان بلند پایه انتظار می رود نیازهای شرکت های تولیدی و صنعت فولاد از جمله ذوب آهن را در نظر بگیرند و همان گونه که انتظار دارند محصولات فولادی با کیفیت و ارزان قیمت تحویل بگیرند در جهت تامین مواد اولیه و انرژی با قیمت مناسب هم اقدام کنند. برای تقویت زنجیره تولید باید از ابتدا تا انتها به فکر مصرف کننده و تولید کننده بود.

یزدی زاده گفت: در این زمینه بانک ها، معادن و سازمان های مختلف باید با تولید کنندگانی مانند ذوب آهن همکاری و مشارکت کنند. در این صورت با عرضه تولیدات فولادی و دیگر مصالح ساختمانی توسط شرکت های مختلف و از جمله ذوب آهن، طرح ساخت یک میلیون مسکن دولت و تبعات اقتصادی و اشتغال زایی آن خیلی سریع تر و بالاتر از انتظار به ثمر می رسد. به هر حال این شرکت با سازمان های مختلف به ویژه سازندگان سازه های فولادی،آماده همکاری است.

دسته بندی : اخبار ،
کلمات کلیدی :

اطلاعات تماس

تماس 1 : 021-66724001
تماس 2 : 70-66743067-021
فکس : 021-66724003
ایمیل ما : info@dkhobreh.com

دفتر مرکزی

تهران، خیابان حافظ جنوبی، کوچه شهید کامران صالح، کوچه اختر،
پلاک 7، طبقه اول

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 3 عصر (پنج شنبه تعطیل است)

ما را دنبال کنید