جزئیات خبر

شرکت های بورسی ملزم به افشای فهرست زمین و ساختمان شدند

شرکت های بورسی ملزم به افشای فهرست زمین و ساختمان شدند

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محسن انصاری مهیاری سرپرست مدیریت نظارت بر ناشران سازمان بورس،مصوبه هیات مدیره در خصوص ضرورت افشای فهرست زمین و ساختمان ناشر را به کلیه ناشرین و حسابرسان معتمد سازمان بورس ابلاغ کرد.

بر این اساس، طبق مصوبه ۲۶ تیر هیات مدیره سازمان بورس، مقرر شد فهرست زمین و ساختمان های ناشر همانند جدول پیوست در گزارش فعالیت هیات مدیره به مجامع سالانه / عادی بطور فوق‌العاده جهت تصویب صورت های مالی افشا شود.

همچنین با توجه به اینکه برخی از ناشران مجامع سالانه را برگزار کرده‌اند، موظف هستند فهرست زمین و ساختمان ها را در قالب اطلاعیه افشای فهرست زمین و ساختمان بر روی سامانه کدال منتشر کنند.

جهت اجرای فهرست زمین و ساختمان های ناشر موارد زیر باید رعایت شود:

۱. ضروری است فهرست کلیه زمین و ساختمان ها به تفصیل طبق جدول پیوست افشا شود.

۲. ضروری است مبالغ مندرج در جدول پیوست با مبالغ متناظر آنها با آخرین صورت های مالی سالانه حسابرسی شده مطابقت داشته باشد.

۳. برای مرحله اول ضروری است کلیه ناشران فهرست زمین و ساختمان ها را حداکثر تا ۱۵ مهر در قالب اطلاعیه افشای فهرست زمین و ساختمان بر روی سامانه کدال منتشر کنند.

۴. ضروری است جدول مذکور در دفعات بعدی به نحو مقتضی در یکی از سرفصل های گزارش فعالیت هیات مدیره به مجامع سالانه/ عادی بطور فوق العاده جهت تصویب صورت های مالی افشا شود.

دسته بندی : اخبار ،
کلمات کلیدی :

اطلاعات تماس

تماس 1 : 021-66724001
تماس 2 : 70-66743067-021
فکس : 021-66724003
ایمیل ما : info@dkhobreh.com

دفتر مرکزی

تهران، خیابان حافظ جنوبی، کوچه شهید کامران صالح، کوچه اختر،
پلاک 7، طبقه اول

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 3 عصر (پنج شنبه تعطیل است)

ما را دنبال کنید