جزئیات خبر

دو سهامدار عمده فروشنده بلوک ۳۳ درصدی سهام بانک سینا شدند

دو سهامدار عمده فروشنده بلوک ۳۳ درصدی سهام بانک سینا شدند

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بنیاد مستضعفان بعد از ناکامی در فروش بلوک ۳۳ درصدی سهام بانک سینا در ۳۰ شهریور ماه، برای دومین بار طی دو ماه اخیر جهت فروش یکجا یا نقد و شرایطی سهام این بانک هزار میلیارد تومانی به وکالت از موسسه بنیاد علوی و شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا در بازار دوم معاملات بورس تهران اقدام کرد تا در صورت انجام از درصد مالکیت بکاهد.

به این ترتیب، مقرر شده ۸ میلیارد و ۳۷۷ میلیون سهم در نماد "وسینا" روز دوشنبه ۱۰ آبان از طریق کارگزاری بورس بهگزین عرضه شود. در این واگذاری قیمت پایه هر سهم ۵۹۴ تومان و قیمت پایه کل ۴.۹ هزار میلیارد تومان تعیین شده است.

خریدار در صورت تمایل به خرید نقدی موظف است کل مبلغ معامله را وفق مقررات و قوانین بورس ظرف مدت حداکثر دو روز کاری از تاریخ مشخص شدن برنده مزایده پرداخت کند. در صورت تقاضای خرید اقساطی، خریدار باید ۲۵ درصد از ارزش کل معامله را بصورت نقدی و حداکثر ظرف مدت ۱۴ روز کاری بعد از مشخص شدن برنده رقابت پرداخت کند و الباقی ۷۵ درصد را حداکثر به مدت ۳۶ ماه در قالب ۶ فقره چک با فاصله ۶ ماه با مبلغ یکسان پرداخت کند که تاریخ پرداخت اولین قسط، ۶ ماه پس از قطعیت معامله در بورس خواهد بود.

دسته بندی : اخبار ،
کلمات کلیدی :

اطلاعات تماس

تماس 1 : 021-66724001
تماس 2 : 70-66743067-021
فکس : 021-66724003
ایمیل ما : info@dkhobreh.com

دفتر مرکزی

تهران، خیابان حافظ جنوبی، کوچه شهید کامران صالح، کوچه اختر،
پلاک 7، طبقه اول

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 3 عصر (پنج شنبه تعطیل است)

ما را دنبال کنید