جزئیات خبر

امکان معامله غیرمستقیم در بازار سرمایه تسهیل شد

امکان معامله غیرمستقیم در بازار سرمایه تسهیل شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در مراسمی که دیروز(یکشنبه) با حضور اصحاب رسانه در راستای فرهنگ سازی و تسهیل سرمایه گذاری غیرمستقیم در بازار سرمایه امکان خرید و فروش واحدهای صندوق های سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین در سوپر آپ اسنپ فراهم شد.

داوود رزاقی در این مراسم گفت: تامین سرمایه نوین به عنوان اولین مجموعه توانسته با همکاری اسنپ خارج از بازار سرمایه مجوز سرمایه گذاری غیرمستقیم را فراهم آورد.

مدیرعامل تامین سرمایه نوین افزود: با رونمایی از این پلتفرم افراد بدون مراجعه به شبکه بانکی و زیرمجموعه ها می‌توانند سرمایه گذاری خود را ثبت کرده و این امر موجب صرف هزینه کمتر شده و در راستای فرهنگ سازی مزیت خوبی نیز به شمار می آید.

مدیر نظارت برنهادهای مالی سازمان بورس هم در این مراسم گفت: یکی از برنامه های جدی سازمان بورس همیشه بحث سرمایه گذاری غیرمستقیم بوده است.

میثم فدایی افزود: با وجود اعتراضات سهامداران و مشکلات پیش آمده و همین طور و توسعه اکوسیستم بازار سرمایه، به این نتیجه رسیدیم که راهی به جز سرمایه گذاری غیرمستقیم در بازار وجود ندارد.

وی بیان کرد: در دستورالعمل جدید اجازه صدور و ابطال در اپلیکیشن های خارج از بازار سرمایه نیز فراهم شد و اسنپ به عنوان یکی از شرکت های بالغ کشور در این امر پیش قدم شد و امیدواریم در آینده ای نه چندان دور بتوانیم وزن فعالیت های فینتکی را در اپلیکیشن اسنپ بیشتر مشاهده کنیم.

مدیر ارشد اجرایی اسنپ نیز در این مراسم اظهار کرد: سرمایه‌گذاری کار تخصصی است که برای موفقیت در آن نیاز به صرف زمان و دانش لازم است.

مجید حسامی وی بیان کرد: بر اساس بررسی‌های مختلف در دنیا که نتیجه آن در بازار سرمایه ایران هم صادق است ، همیشه سرمایه گذاری غیرمستقیم نتیجه بهتری داشته است.

وی افزود: ما در اسنپ به عنوان بزرگترین مجموعه با تعداد کاربران بالا و جوان، توانستیم طی یک سال پلتفرم مدیریت سرمایه را توسعه دهیم واز امروز همه کاربران می توانند از طریق اسنپ در این پلتفرم ها ثبت نام کرده و سرمایه گذاری خود را تکمیل کنند.

دسته بندی : اخبار ،
کلمات کلیدی :

اطلاعات تماس

تماس 1 : 021-66724001
تماس 2 : 70-66743067-021
فکس : 021-66724003
ایمیل ما : info@dkhobreh.com

دفتر مرکزی

تهران، خیابان حافظ جنوبی، کوچه شهید کامران صالح، کوچه اختر،
پلاک 7، طبقه اول

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 3 عصر (پنج شنبه تعطیل است)

ما را دنبال کنید