عرضه اولیه " سابیک " چهارشنبه 1400/02/28 حداکثر300 سهم در بازه قیمت 10،030 تا 12،250 ریال

جزئیات خبر

مجوز فروش اموال منقول و غیرمنقول دستگاه ها در بورس کالا صادر شد

مجوز فروش اموال منقول و غیرمنقول دستگاه ها در بورس کالا صادر شد

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رحیم زارع با اشاره به صدور مجوز برای فروش اموال منقول و غیرمنقول دستگاه ها در بورس کالا گفت: به روسای دستگاه‌ها و استانداران مجوز داده شده ، اموال منقول و غیر منقول را پس از تایید کارگروه های استانی و مصوبه هیات وزیران از طریق مزایده و حراج عمومی در بورس کالا به صورت الکترونیکی به فروش رسانده و درآمد حاصل را به صندوق عدالت و پیشرفت ایرانیان واریز کنند.

همچنین به دولت اجازه داد شد مجوز لازم به صندوق‌های بازنشستگی کشوری و لشکری داده شود تا از محل واگذاری نفت و میعانات نفتی با نامه مکتوب این صندوق‌ها و بر اساس قیمت روز صادراتی محموله ها را واگذار کنند.

دولت مکلف شد  ۲۱۹ هزار میلیارد تومان مستقیماً به صندوق بازنشستگی اختصاص دهد و ۹۰ هزار میلیارد تومان هم از محل واگذاری شرکت‌های بورسی و غیر بورسی از این صندوق حمایت کند.

دولت می تواند تا سقف ۳۵ هزار میلیارد تومان سهام منقول و غیرمنقول را در شرکت‌های دولتی در بورس به فروش برساند و بانک ها هم باید سه برابر تسهیلات را به حوزه عدالت و اشتغال اختصاص دهند.

وزارت نیرو مکلف شد متوسط بهای انرژی برق تحویلی به صنایع فولادی، آلومینیوم، مس، فلزات اساسی و کانی‌های فلزی، شرکت های پالایشگاهی و پتروشیمی را بر مبنای متوسط نرخ خرید انرژی برق از نیروگاه های دارای قرارداد تبدیل انرژی محاسبه و دریافت کند.

دسته بندی : اخبار ،
کلمات کلیدی :

اطلاعات تماس

تماس 1 : 021-66724001
تماس 2 : 70-66743067-021
فکس : 021-66724003
ایمیل ما : info@dkhobreh.com

دفتر مرکزی

تهران، خیابان حافظ جنوبی، کوچه شهید کامران صالح، کوچه اختر،
پلاک 7، طبقه اول

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 3 عصر (پنج شنبه تعطیل است)

ما را دنبال کنید