جزئیات خبر

لزوم احیای اعتماد از دست رفته بورس

لزوم احیای اعتماد از دست رفته بورس

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم گفت: بازار سرمایه نقش مهمی در اقتصاد و تولید داخلی هر کشوری بر عهده دارد و در ایران نیز این بازار طی سالهای اخیر و با ورود جمع کثیری از مردم، به جایگاه مهمی رسیده و در معادلات سیاسی کلان جمهوری اسلامی دارای تاثیر است.

نماینده مردم شیراز در مجلس افزود: دولت قبلی از اعتماد مردم به این بازار سوء استفاده کرد و نتوانست از ظرفیت ایجاد شده به خوبی استفاده کند و اقتصاد کشور را سر و سامان دهد؛ چرا که آن دولت، این بازار را به عنوان منبعی برای تأمین کسری بودجه در نظر می گرفت.

قادری در ادامه تصریح کرد: با تغییر دولت، رویکرد مسئولان جدید به این بازار نیز دچار تغییر شده و اقدامات ارزنده ای در جهت حمایت از سهامداران خرد صورت گرفت.

این نماینده مجلس در ادامه یادآور شد: پیگیری مربوط به اصلاحات موثر بر بازار سرمایه در لایحه بودجه سال 1401 کل کشور یکی از این اقدامات مثبت است که می تواند جایگاه بورس را در سال جدید ارتقا دهد و موجب دلگرمی مردم جهت سرمایه گذاری در این بازار پر ریسک شود.

وی همچنین عنوان کرد: مدیریت جدید می بایست این رویکرد حمایتی نسبت به بازار سرمایه را به دور از جنجال های رسانه ای ادامه دهد تا اعتماد آسیب دیده مردم به این بازار احیا شود.

دسته بندی : اخبار ،
کلمات کلیدی :

اطلاعات تماس

تماس 1 : 021-66724001
تماس 2 : 70-66743067-021
فکس : 021-66724003
ایمیل ما : info@dkhobreh.com

دفتر مرکزی

تهران، خیابان حافظ جنوبی، کوچه شهید کامران صالح، کوچه اختر،
پلاک 7، طبقه اول

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 3 عصر (پنج شنبه تعطیل است)

ما را دنبال کنید