جدیدترین خبرها

آخرین خبرها
boursenews رشد ۰.۶درصدی نرخ پایه عرضه اسید استیک "شفن"
کاهش بیش از ۷۰۰ تنی فروش اسیداستیک این پتروشیمی در بورس‌کالا به ثبت رسید.

۱۳۹۸-۱۰-۲۷ ۱۳:۵۳:۰۱
boursenews افزایش تقاضا برای اوره گرانول "کرماشا"
افزایش تقاضا برای اوره گرانول پتروشیمی کرمانشاه در معاملات هفته گذشته بورس کالا به ثبت رسید.

۱۳۹۸-۱۰-۲۷ ۱۳:۱۳:۰۱
boursenews "تجدید ارزیابی‌ها" برای برخی سهم‌ها دوپینگ نیست!
مدیرعامل کارگزاری بانک صنعت و معدن گفت: شرکت‌هایی که شاید زیر چتر تجدید ارزیابی‌ها قرار بگیرند، عملکرد و نقطه عملیاتی سودآوری را از خود برجای نگذاشته‌اند و همین عامل باعث شده تا چشم‌انداز مثبتی از سودآوری این شرکت‌ها را در آینده نزدیک متصور نباشیم.

۱۳۹۸-۱۰-۲۷ ۱۲:۵۲:۰۱
boursenews رهبرانقلاب: تنها راه ملت ایران قوی شدن است / ازمذاکره ابایی نداریم ولی نه با آمریکا و در موضع قدرت / منظورم از قدرت، قدرت نظامی نیست بلکه اقتصاد کشور قوی شود، وابستگی نفت تمام شود و جهش علمی و فن آوری ادامه داشته باشد که همه این‌ها با پشتوانه حضور مردم در صفحه تحقق می‌یابد.


۱۳۹۸-۱۰-۲۷ ۱۲:۴۶:۴۵
boursenews رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه تهران / البته سخنگویان دولت شریر آمریکا هی تکرار میکنند که ما در کنار مردم هستیم دروغ میگویید اگر در کنار مردم ایران هم باشید برای این است که تیر زهر آلود خود را به سینه مردم فرو کنید البته تا الان نتوانستید از این بعد هم حتما نخواهید توانست چنین غلطی کنید.


۱۳۹۸-۱۰-۲۷ ۱۲:۴۲:۲۱
boursenews ۷۴۸ تنی پلی‌پروپیلن "مارون" سنگین‌تر شد
افزایش فروش پلی‌پروپیلن این پتروشیمی در حساب‌های این شرکت نشست اما؛ تفاوت میانگین قیمتی چندانی را تجربه نکرد.

۱۳۹۸-۱۰-۲۷ ۱۲:۴۱:۰۱
boursenews تیتر اسپوتنیک برای نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: «رزمندگان بیرون مرز» آیت‌الله خامنه‌ای: نیروی قدس باید به عنوان یک سازمان بشردوستانه شناخته شود. آنها رزمندگان بدون مرز هستند.


۱۳۹۸-۱۰-۲۷ ۱۲:۴۰:۵۷
boursenews بازتاب خطبه‌های رهبر انقلاب در آسوشیتدپرس: ترامپ، دلقکی است که تظاهر می‌کند حامی ایرانی‌ها است اما به آنها خیانت خواهد کرد / حمله به پایگاه‌های آمریکایی، ضربه‌ای به وجهه آمریکا بود.


۱۳۹۸-۱۰-۲۷ ۱۲:۳۸:۵۴
boursenews رهبر انقلاب در نماز جمعه تاریخ‌ساز تهران: جنتلمن‌های پشت میز مذاکره همان کسانی هستند که به فرودگاه بغداد حمله کردند و سردار سلیمانی را ترور کردند. همان‌ها هستند فرقی ندارند


۱۳۹۸-۱۰-۲۷ ۱۲:۳۷:۲۱
boursenews رهبر معظم انقلاب: سه کشور اروپایی نشان دادند پادوی آمریکا هستند / آنها نخواهند توانست ملت ایران را به زانو در بیاورند


۱۳۹۸-۱۰-۲۷ ۱۲:۳۳:۲۲
تعداد خبر ها 10

اطلاعات تماس

تماس : 021-66724001
فکس : 021-66724003
ایمیل ما : info@dkhobreh.com

دفتر مرکزی

تهران، خیابان حافظ جنوبی، کوچه شهید کامران صالح، کوچه اختر،
پلاک 7، طبقه اول

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 4 عصر (پنج شنبه تعطیل است)

ما را دنبال کنید