جدیدترین خبرها

آخرین خبرها
boursenews نرخ بیکاری زمستان 98 منتشر شد در زمستان امسال نرخ بیکاری به 10.6% رسید بطوریکه نسبت به مدت مشابه سال قبل 1.7% کاهش داشته است.


۱۳۹۹-۰۱-۱۶ ۲۱:۵۲:۵۹
boursenews جهان پس از کرونا؛ جهانی جدید با پیکری زخمی و مجروح


۱۳۹۹-۰۱-۱۶ ۲۱:۴۷:۳۸
boursenews توقیف ۵۳۹خودرو متخلف در مازندران پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران از ممانعت ورود ۳۹ هزار خودرو در طرح فاصله گذاری اجتماعی در مبادی ورودی استان خبر داد و گفت: ۵۳۹ خودروی متخلف نیز به مدت یکماه توقیف شدند./


۱۳۹۹-۰۱-۱۶ ۲۱:۴۵:۱۷
boursenews نگاهی به گزارش تولید و فروش ایران خودرو


۱۳۹۹-۰۱-۱۶ ۲۱:۴۱:۰۵
boursenews کاهش ضریب خرید اعتباری سهام نمادهای بورس و فرابورس از 45 به 35 درصد از تاریخ 20 فروردین


۱۳۹۹-۰۱-۱۶ ۲۱:۳۹:۳۰
boursenews علیرضا حاج نوروزی پیشکسوت بازار سرمایه امروز بر اثر سرطان درگذشت.


۱۳۹۹-۰۱-۱۶ ۲۱:۳۷:۰۱
boursenews بدترین روز انگلیس در بحران کرونا پایگاه خبری روزنامه دیلی میل اعلام کرد انگلیس با ثبت ۷۰۸ مورد مرگ و میر جدید بر اثر ابتلا به کرونا تنها در ۲۴ ساعت، بدترین روز خود را تا کنون در میان این بحران تجربه کرد. طبق اعلام پایگاه روزنامه دیلی میل انگلیس، با ثبت مرگ ۷۰۸ مورد دیگر، شمار جان باختگان بر اثر کرونا در این کشور به چهار هزار و ۳۱۳ نفر رسید. همچنین با ثبت ۳۷۳۵ مورد ابتلای جدید، شمار مبتلایان به ویروس جدید کرونا در انگلیس به ۴۱ هزار و ۹۰۳ نفر رسید.


۱۳۹۹-۰۱-۱۶ ۲۱:۳۴:۱۰
boursenews آسمان پایتخت تا پایان هفته بارانی است امشب افزایش ابر و در برخی ساعات افزایش باد و رگبار و رعد و برق برای تهران پیش‌بینی می‌شود. تا پایان هفته بارش‌های بهاری همراه با رگبار و رعد و برق در آسمان پایتخت ادامه دارد، ضمن آنکه احتمال تگرگ در ارتفاعات دور از انتظار نیست.


۱۳۹۹-۰۱-۱۶ ۲۱:۳۱:۲۶
boursenews معاون وزیر اقتصاد: بازار سرمایه کانال مهم تامین مالی است دهقان، معاون وزیر اقتصاد اعلام کرد: بازار سرمایه یکی از کانال‌های مهم تامین مالی است که در حال حاضر ظرفیت بسیار خوبی دارد و هم دولت و هم بخش خصوصی می توانند از این مسیر استفاده کنند.


۱۳۹۹-۰۱-۱۶ ۲۱:۲۹:۲۶
boursenews حقوق تمام بازنشستگان کشوری و لشکری ۸۰۰ هزار تومان افزایش می‌یابد رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور: طبق جلسه امروز تشکل‌های بازنشستگی، با تعیین رتبه بندی لازم به طور میانگین حقوق تمام بازنشستگان کشوری و لشکری ۸۰۰ هزار تومان افزایش می‌یابد. حق بیمه_تکمیلی بازنشستگان ۲ برابر شده و از ۶۰ هزار تومان به ۱۴۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت.


۱۳۹۹-۰۱-۱۶ ۲۱:۲۶:۵۱
تعداد خبر ها 10

اطلاعات تماس

تماس : 021-66724001
فکس : 021-66724003
ایمیل ما : info@dkhobreh.com

دفتر مرکزی

تهران، خیابان حافظ جنوبی، کوچه شهید کامران صالح، کوچه اختر،
پلاک 7، طبقه اول

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 4 عصر (پنج شنبه تعطیل است)

ما را دنبال کنید